اخباراخبار منتخبپیام ها

مدیر عامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی طی پیامی روز خبرنگار را به خبرنگاران و فعالان عرصه خبر تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی سعید رهبر سوره طی پیام زیر از خدمات فعالان عرصه خبری قدردانی کرد.

بسمه تعالی

۱۷ مرداد یادآور رشادت‌ها و جان‌نثاری‌های کسانی است که برای انجام وظیفه خطیر اطلاع‌رسانی و آگاهی نه تنها از خانواده و وقت خود گذشته بلکه در این راه نیز جان خویش را قربانی می‌کنند.

خبرنگاران کسانی هستند که پلی بین مردم و مسوولان ساخته و در این بین مشکلات مردم کشورشان را به گوش مسوولان رسانده و از دردها، ناگفته‌ها و مطالبات آنها می‌گویند، برای تشکر و قدردانی از این زحمت‌کشان تنها یک روز کافی نیست بلکه در طول سال باید قدردان آنها بود.

بدون شک برای رسیدن و پیمون پله‌های ترقی و موفقیت باید تلاش جهادگران عرصه آگاهی‌و اطلاعات‌رسانی را ارج نهاد چرا که مراقبت از منافع ملی و مصالح مردم و آرمان‌های ارزشمند انقلاب اسلامی جز با حق‌گویی، صدق و مجاهدت امکان‌پذیر نخواهد بود.

اینجانب به نوبه خود ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی، فرا رسیدن روز خبرنگار را بر جهادگران عرصه اطلاع‌رسانی مانند خبرنگاران، عکاسان، اصحاب رسانه و مطبوعات و فعالان عرصه اطلاع‌رسانی در آذربایجان‌غربی تبریک گفته و از اهتمام و تلاش ویژه اصحاب رسانه در انعکاس اخبار و عملکرد جمعیت هلال احمر استان نهایت تشکر و قدردانی را داشته و از خداوند منان تداوم و موفقیت شما همراهان گرامی را در مسیر حق‌گویی، مطالبه‌گری و آگاهی‌رسانی خواهانیم.

همچنین این روز را به همکاران عزیز خویش در روابط عمومی جمعیت هلال احمر آذربایجان‌غربی و رابطین خبری حوزه ها و شعب شهرستان های استان که وظیفه اطلاع‌رسانی اخبار و عملکرد جمعیت را برعهده دارند، نیز صمیمانه تبریک گفته و آرزوی موفقیت روز افزون برای تک تک این عزیزان را دارم.

سعید رهبر سوره
مدیرعامل

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن