اخباراخبار منتخبارومیه

در مراسم تقدیر از مربیان آموزشی ارومیه مطرح شد؛

پرهیز از انحصارطلبی در آموزش و لزوم بهره‌مندی از ظرفیت همه مربیان آموزشی جمعیت هلال احمر آذربایجان‌غربی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان‌غربی بر پرهیز از هرگونه انحصارطلبی در مسیر آموزش و استفاده از ظرفیت همه مربیان جمعیت هلال احمر استان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر آذربایجان‌غربی، سعید رهبر سوره مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان در مراسم تجلیل از مربیان گروه آموزشی جمعیت که در ارومیه برگزار شد، اظهار کرد: مربیان، هسته‌های فکری در همه امورات جمعیت هلال احمر هستند و بهره‌مندی از توانمندی همه جانبه مربیان در امر آموزش، طرح های بازآموزی تابستانی و طرح امداد و نجات نوروزی ضروری است.

وی با تاکید بر پرهیز از هرگونه انحصارطلبی در مسیر آموزش و استفاده از ظرفیت همه مربیان جمعیت هلال احمر افزود: باید ترتیبی اتخاذ تا مربیان جدید در چرخه آموزشی وارد و از پتانسیل علمی آنان نیز استفاده شود و همچنین منابع آموزشی برای مربیان و برگزاری دوره بازآموزی در تابستان امسال برای مربیان یکسان‌سازی بشود.

لزوم توجه به آموزش در مناطق حاشیه‌نشین

جواد علیزاده رئیس جمعیت هلال احمر ارومیه در ادامه مراسم خواهان اختصاص دوره مربیگری ویژه برای ارومیه به لحاظ در مرکزیت بودن این شهرستان شده و عنوان کرد: وسایل کمک آموزشی از جمله وجود کلاس آموزشی، ویدئو پروژکتور و مولاژ آموزشی برای ارائه آموزش مطلوب در شهرستان‌ها نیاز است.

وی توجه به آموزش در مناطق حاشیه‌نشین با استفاده از ظرفیت و هماهنگی تسهیل‌گران را جزء برنامه های جمعیت هلال احمر استان در سال ۹۸ دانست و تصریح کرد: برای حل مشکلات آموزشی می‌توان از بودجه آموزشی در رفع مشکلات خود آموزش استفاده کرد.

استفاده از چند مربی در برگزاری یک دوره آموزشی

افشارجو معاون آموزشی جمعیت هلال احمر آذربایجان‌غربی نیز در این مراسم با اشاره به لزوم استفاده از چند مربی در برگزاری یک دوره آموزشی، خواستار توجه بیشتر به این موضوع برای تسریع در روند آموزش شد و گفت: توجه به امور رفاهی مربوط به مربیان از اولویت‌های گروه آموزشی استان بوده که تلاش در اجرای هرچه بهتر امورات در سرلوحه کار جمعیت قرار دارد.

گفتنی است در پایان مراسم از مربیان فعال با اهداء لوح تقدیر و جعبه کمک‌های اولیه تقدیر به عمل آمده و نیز به قید قرعه به چهار نفر از مربیان فعال ارومیه کارت هدیه اهدا شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن