اخباراخبار منتخبپیام هاستادی

طرح ملی یلدانه در آذربایجان غربی برگزار می شود

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی از برگزاری طرح ملی یلدانه در استان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی، سعید رهبرسوره با بیان اینکه طرح یلدانه با شعار یلدا برای همه اجرا خواهد شد گفت: هدف از ابن طرح گسترش همدلی و مهربانی در جامعه همزمان با شب یلدا از سوی جمعیت هلال احمر استان است.

وی، افزود: جمعیت هلال احمر در نظر دارد تا همزمان با فرارسیدن شب یلدا، ساعاتی از بلندترین شب سال را همراه با کسانی باشد که یلدا را تنها و دور از خانواده مانده‌اند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی، ابراز کرد: بر این اساس اعضای داوطلب در سراسر ایران با یک شاخه گل و انار به همراه‌سراها، بیمارستان‌ها، مراکز نگهداری سالمندان، معلولان و جانبازان و کودکان بی‌سرپرست رفته و لحظاتی را در کنار این افراد خواهند بود.

وی، با اشاره به اینکه داوطلبان هلال‌احمر در این طرح به سایر افرادی که نه فقط شب یلدا که شاید در بیشتر مناسبات همراه خانواده خود نبوده و تنها هستند هم، سر خواهند زد، ادامه داد: بر این اساس شب یلدا در کنار تلاشگران و خدمتگزاران در پایگاه‌های امداد و نجات، اورژانس، ایستگاه‌های آتش‌نشانی و حتی در خوابگاه‌های دانشجویی خواهیم بود.

رهبرسوره، خاطر نشان کرد: تمامی هموطنانی که علاقه‌مند به همراهی با داوطلبان هلال احمر در استان می‌توانند در این مهمانی شریک باشند.
وی، با دعوت از همه علاقه‌مندان برای مشارکت در این طرح، گفت: این افراد می‌توانند کلمه «یلدانه» و نام استان را به شماره ۳۰۰۰۲۱۴۷ پیامک کنند تا داوطلبان هلال‌احمر با آنها تماس گرفته و هماهنگی حضور را انجام دهند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی بیان کرد: اگر هم علاقه دارند خودشان دست به کار شوند، می‌توانند با یک شاخه گل و انار به نزدیک‌ترین جایی که امکانش وجود دارد، سر بزنند و حتی یک نفر را از تنهایی در بیاورند.
وی، تصریح کرد: البته می‌توانند عکس این اقدام خیرخواهانه خود را هم با هشتگ #یلدانه در شبکه اجتماعی منتشر کنند.
انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن