اخباراخبار منتخبپیام هامعاونت امور داوطلبان

پیام تبریک مدیر عامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی به مناسبت روز داوطلب

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی فرراسیدن روز داوطلب را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی سعید رهبر سوره بمناسبت فرارسیدن روز جهانی داوطلب طی یک پیامی این روز را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

روز داوطلب، فرصتی است بسیار مغتنم در جهت ترغیب و حمایت از خدمات داوطلبانه و نیز حرکتهای ارزشمند انسانهایی که برای تسلی خاطر اقشار آسیب پذیر و نیاز مند از جان و مال خود همت گمارده و بدون هیچ چشم داشتی در تعالی ارزشها و آرمانهای خدا پسندانه جمعیت هلال احمر ،گام برمیدارند.

در این راستا بمناسبت فرا رسیدن چهاردهم آذرماه مصادف با پنجم دسامبر ؛ روز جهانی داوطلبان ، درود می فرستیم بر تمامی انسان های نیکو کار و خیرخواه که به ندای گرفتاران لبیک گفته و با همت والا، قدم در راه تسکین بی منت آلام بشری گذاشته اند .

انسان های نوع دوست و با ایمانی که با نور و گرمای محبت خویش دلهای خسته را جان تازه ای می بخشند بارها در موارد گوناگون از جمله زلزله کرمانشاه شاهد حس انسان دوستی مردم و دواطلبان آذربایجان غربی بوده ایم مردمی که با داشته ها نداشته هایشان به همدردی با این مردم مصیبت زده نشستند.

بدینوسیله ضمن تبریک این روز، به نوبه خود از زحمات و حرکت های آسمانی داوطلبان جمعیت هلال احمر و بخصوص از فعالان این عرصه قدردانی نموده ،توفیق روز افزون دواطلبان جمعیت هلال احمر را در راستای دستیابی به جامعه ای تهی از نیازمند از حضرت باری تعالی مسئلت می نمایم.”

سعید رهبر سوره
مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن